Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
15 889.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
поточний середній ремонт автомобільних доріг: лот 1 - поточний середній ремонт автодороги державного значення Р-12 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч на км 8+147 - км 14+700 (в т.ч. І категорія) (влаштування поверхневої обробки на бітумній емульсії та влаштування тонкошарового покриття з емульсійно-мінеральних шарів); лот 2 - поточний середній ремонт автодороги державного значення Р-13 Чернігів - Городня - Сеньківка на км 13+450 - км 31+319 (влаштування поверхневої обробки на бітумній емульсії та влаштування тонкошарового покриття з емульсійно-мінеральних шарів)
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-11-21
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Будівництво, будівельні матеріали та спецтехніка