Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
567.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг: Електронні коди повинні надати доступ до повноцінного функціонування антивірусного програмного забезпечення впродовж 12 місяців.
Найменування (номенклатура, асортимент) товарів, робіт чи послуг: Електронні коди до програмного забезпечення: ПП ESET NOD32 Antivirus на 1рiк. Для захисту вiд 4ПК до 4ПК – 1 шт.; ПП 'ESET Endpoint Protection Standard (EEA, EFS)' (G).На 1 рiк. Поновлення. Для захисту 500 об'єктiв – 1 шт.; ПП 'ESET Endpoint Protection Advanced (EES, EFS)' (C). На 1 рiк. Поновлення. Для захисту 25 об'єктiв – 1 шт.; ПП 'ESET Mail Security' (E). На 1 рiк. Поновлення. Для захисту 249 об'єктiв – 1 шт.; Програмна продукція 'ESET Enterprise Inspector' (G). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 500 об'єктів – 1 шт.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-10-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.