Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
270.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 18.21.1 - одяг робочий чоловічий: лот 1 - плаття робоче з тканини темно-синього кольору - 2000 од.; лот 2 - костюм робочий для фахівців, тип А, з тканини чорного кольору - 20000 компл.; лот 3 - костюм (куртка та штани) утеплений для працівників сторожової та воєнізованої охорони Збройних Сил України з тканини синього кольору - 900 компл.; лот 4 - костюм (куртка та штани) для працівників сторожової та воєнізованої охорони Збройних Сил України з тканини синього кольору - 900 компл.
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-09-28
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Легка промисловість

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.