Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
430.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
В ході виконання робіт виникла необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не передбачених проектно-кошторисною документацією, невиконання яких унеможливлює подальше виконання та закінчення робіт зазначених у початковому проекті. Додаткові роботи передбачені робочим проектом: «Реконструкція будівлі Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради для розміщення центру «Соціальний офіс», розташований за адресою: м-н «Молодіжний», буд.59, м.Мирноград Донецької області. Продовження робіт», який пройшов експертизу та отримав позитивний експертний звіт від 13.08.2019 №05-0337-19.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-10-10
limited,negotiation
active
prozorro