Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
579.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 33.10.1 - устаткування медичне, хірургічне та ортопедичне: лот 1 - холодильник для зберігання тіл померлих - 2 од.; лот 2 - операційний світильник стельовий 3-купольний - 3 од.; лот 3 - холтерівський добовий комбінований монітор ЕКГ та АТ - 10 од.; лот 4 - опромінювач бактерицидний пересувний - 30 од.; лот 5 - цифровий перетворювач для рентгенівської діагностики - 1 од.; лот 6 - КТ динсетометрія (для комп'ютерного томографа Aquilion 16) - 1 од.
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-09-25
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Медицина та соціальна сфера

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.