Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
22.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Крупи мають бути вищого ґатунку, колір та смак властивий відповідним крупам, без шкідливих домішок, без зараженості та забруднення шкідниками. Крупи виготовлені відповідно ГОСТ, ДСТУ, ТУ, та відповідають іншим вимогам діючого санітарного законодавства України, нормам харчування, мають мати сертифікат відповідності, посвідчення якості (декларація виробника), висновок державної санітарно-епідеміологічної експертиз, маркування на упаковці. Товар повинен мати залишковий термін придатності не менше 75% від дати сортування, вказаної в декларації. Ціна за одиницю товару, що надана в складі цінової пропозиції не повинна перевищувати середньостатистичну вартість товару встановлену Державною службою статистики України на дату електронних торгів.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-09-05
open,belowThreshold
terminated
prozorro