Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
77.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 40.30.1 - послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами) (постачання теплової енергії): лот 1 - постачання теплової енергії в Опитненську амбулаторію - 458,3 м2; лот 2 - постачання теплової енергії у Никифорівську амбулаторію, Міньківську амбулаторію - 1094,5 м2; лот 3 - постачання теплової енергії у ФАП Калінінський - 60,5 м2; лот 4 - постачання теплової енергії у Званівську амбулаторію - 335,62 м2; лот 5 - постачання теплової енергії в Яковлівську амбулаторію - 59,78 Гкал; лот 6 - постачання теплової енергії в Новолуганську амбулаторію, ФП Клинівський - 115,27 Гкал; лот 7 - постачання теплової енергії в Парасковіївську амбулаторію - 11,88 Гкал; лот 8 - постачання теплової енергії в КЗ "Артемівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" - 86,87 Гкал
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-08-13
Закупівля в одного учасника
Завершені з визначенням переможця
Товари, роботи, послуги

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.