Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
194.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Бітумно-полімерний герметик "Дорожній" 30 кг. Виробник ТОВ «Завод «Ореол-1» (Україна). РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ БЕЗПОСЕРЕДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВИРОБНИКА ТОВАРУ АБО АВТОРИЗОВАНИХ ДИЛЕРІВ. Вимоги до учасників закупівлі: 1. Платник ПДВ ставка 20%. 2. Виробник товару. 3. Відсутність факту надання Замовнику будь-якої недостовірної інформації. Документи що подаються учасником на участь у закупівлі: 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. 2 Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників ПДВ.3. Інформація про учасника (з зазначенням реквізитів учасника: назви, коду ЄРДПОУ, місцезнаходження, поштової адреси, відомостей про контактну особу (прізвище, ім’я, по-батькові, посада, контактний телефон) 4. «цінова – пропозиція» із зазначенням стартової ціни пропозиції. 6. Документ про статус авторизованого дилера/ виробника товару.7. Документ (-и), що підтверджує якість товару.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-09-03
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.