Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Білірубін- калібратор-набір для використання калібрувальних розчинів білірубіну для калібрування і контролю якості визначення білірубіну у сироватці крові в кількості 1набір; Калібратори креатиніну в кількості 1набір ; ФілоНорм-набір для перевірки відтворюваності та правильності (вірогідності) результатів визначення концентрації аналітів атестовані показники (нормальний рівень) в кількості 1флак. ; ФілоПат -набір для перевірки відтворюваності та правильності (вірогідності) результатів визначення концентрації аналітів атестовані показники (патовий рівень) в кількості 1флак. ; Калібратор 1 для АЕК-01 в кількості 2шт;Альфа-амілаза-набір реактивів д/визнач. активності альфа-амілази (діастази) амілокластичним методом Каравея) (100/200визн) в кількості1набір ;Контроль СпЛ норма (5*3мл) в кількості 1упак.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-08-28
limited,reporting
active
prozorro