Хто платив
Кому платив
Сума*
10.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Один з найдоступніших 4К-телевізорів з 43-х дюймовою діагоналлю екрана і розвиненою smart-функціональністю. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, при цьому її вартість в порівнянні з схожими моделями більш відомих брендів цілком можна назвати демократичною. Може послужити хорошим вибором для порівняно недорого і високотехнологічного домашнього кінотеатру. Телевізор Kivi 43UR50GU оснащений якісним екраном на основі матриці типу IPS з діагоналлю 109 см. Вона має надвисокий дозвіл 3840х2160 і дає вражаючу щільність пікселів, яка забезпечує видатну деталізацію (на рівні комп'ютерних моніторів).
Підтримується висновок зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR), що дозволяє помітно поліпшити природність освітлення і кольору, що збільшує реалістичність і ступінь залученості глядача. Крім цього, екран має максимально можливі кути комфортного огляду до 178 °, малий час відгуку (до 6 мс) і хорошу максимальну яскравість (420 кд / м2).Передбачено прийом цифрового мовлення ефірного DVB-T2 та кабельного DVB-C мовлення. Smart-функціональність телевізора забезпечується оболонкою на базі операційної системи Android TV. Є вбудований браузер, клієнт Youtube, популярних онлайн-кінотеатрів і соціальних мереж, передбачена можливість установки додатків. Телевізор обладнаний вбудованим Wi-Fi модулем, кабельним LAN-портом, трьома HDMI і трьома USB-портами.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-08-12
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.