Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
9.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 1344 од. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – Місце надання послуг на території Виконавця. Місце тимчасового збору: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 108. Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг – Послуги надаються по мірі накопичення відходів, протягом 15 (п'ятнадцяти) робочих днів після отримання письмової рознарядки від Замовника. Виконавець надає послуги за рознарядкою, поданою після 10 грудня, не пізніше 27.12.2019. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) - Розрахунки за надані послуги здійснюються у безготівковій формі, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 30 банківських днів з моменту підписання акту здавання-приймання наданих послуг по факту їх виконання, але не раніше реєстрації податкової накладної Джерело фінансування закупівлі - власні кошти
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-08-09
open,aboveThresholdUA
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.