Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
197.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (Створення належних умов для забезпечення отримання якісної освіти, сучасних підходів до організації навчання сучасного освітнього середовища, підвищення якості надання освітніх послуг в умовах переходу до нової української школи, для забезпечення придбання матеріально-технічної бази та оснащення навчальних класів (Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» та Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» (ноутбуки) (Джерело фінансування закупівлі - державний бюджет)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-08-01
open,aboveThresholdUA
terminated
prozorro