Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
2 969.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Розвиток єдиної міської платформи електронної взаємодії, управління даними та сервісами шляхом доповнення та розширення її функціональності – постачання Ліцензійного програмного забезпечення з його подальшим впровадженням (надання ліцензій на право користування програмним забезпеченням): встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків, налаштування електронної взаємодії існуючої інформаційної системи «Особистий кабінет киянина» з Ліцензійним програмним забезпеченням, за кодом ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення 1.0 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-07-18
open,aboveThresholdUA
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.