Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
28.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
АЛАТ - набір для визначення активності аланін-амінотрансферази у сироватці крові в кількості 10набір ; Холестерин-Ф - набір для визначення концентрації загального холестерину та його ефірів у сироватці крові людини в кількості 10набір; Сечовина Д - набір для визначення концетрації сечовини у біологічних рідинах діацетілмонооксимним методом в кількості 10 набір; Білірубін - набір для визначення концентраціі загального та прямого білірубіну у сироватці крові в кількості 20набір; Глюкоза Ф - набір для визначення концентраціі глюкози у біологічних рідинах глюкозооксидазним методом в кількості 30набір ; Гемоглобін - набір для визначення концентрації гемоглобіну у крові (2000/800визн) в кількості 6 набір ; Лужна фосфотаза н-р д/визнач.актив.лужн.фосфотази у сировот.крові в кількості 3набір ; Сечова кислота - набір для визначення концентраціі сечовоЇ кислоти у біологічних рідинах в кількості 2набір ; Креатинін - набір для визначення концентраціі креатеніну у сироватці крові та сечі людини в кількості 10набір; АсАТ-набір для визначення активності аспартатамінотрансферази у сироватці крові в кількості 5набір; Кальцій -набір для визначення концетрації загального кальцію у біологічних рідинах з о-крезолфталеїнкомплексом в кількості 2набір ; Загальний білок -набір для визначення концентрації загального білку у сироватці крові людин в кількості 2набір
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-06-27
limited,reporting
active
prozorro