Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
198.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 55.23.1 - послуги місць короткотермінового проживання інших (послуги дитячих літніх таборів та послуги санаторно-курортних закладів для пільгової категорії громадян) : лот 1 - послуги дитячих літніх таборів, розташованих на узбережжі моря - 174 путівки ; лот 2 - послуги дитячих літніх таборів, розташованих на узбережжі моря, для дітей пільгових категорій - 80 путівок ; лот 3 - послуги дитячих літніх таборів, розташованих на березі річки - 41 путівка ; лот 4 - послуги санаторно-курортних закладів для пільгової категорії громадян - 16 путівок
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-06-19
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Медицина та соціальна сфера