Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
156.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Асфальтобетонна суміш, дрібнозерниста, щільна, тип В, марка 1 (АСГ. Др.Щ.В.НП.І).
Асфальтобетонна суміш, піщана, щільна, тип Г, марка 1 (АСГ. Пщ.Щ.Г.НП.І).
Якість виготовленого Товару/Продукції відповідає вимогам державних стандартів або технічних умов для товару даного виду, що діють на території України, та підтверджуватися відповідними документами «Постачальника».
Вид предмета закупівлі - Товар.
Джерело фінансування закупівлі - власні кошти.
Оплата «Покупцем» вартості Товару/Продукції згідно виставленого «Постачальником» рахунку-фактури здійснюються у безготівковій формі в національній валюті України шляхом прямого перерахування «Покупцем» передоплати в розмірі 100% ціни Договору на поточний рахунок «Постачальника», зазначений у Договорі.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-06-12
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.