Хто платив
Кому платив
Сума*
25.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
ДК 021:2015 - 48820000-2 - Сервери 1.0 комплект
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-06-10
limited,reporting
active
prozorro