Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Заправка картриджу включає в себе розбирання картриджу, чищення від усіх його компонентів, заповнення тонерних відділень тонером відповідної марки, збирання і перевірку якості друку, якість витратних матеріалів визначається шляхом друку пробної сторінки, яка не має дефектів друку (сірий фон, регулярні сторонні сліди, різна інтенсивність кольору та шрифту і т.п.). Під час роздруківки тестової сторінки, яка містить 100% заливки чорним кольором не повинно бути нерівномірної щільності друку, смуг і повторюваних дефектів. Ресурс друку і кількість тонеру в картриджах після заправки повинен бути не менше, ніж у новому оригінальному картриджі
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-05-22
limited,reporting
active
prozorro