Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
16.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Бензин А-92.
Закупівля здійснюється без застосування процедур, передбачених статтею 12 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі рішення тендерного комітету Чернігівського обласного центру зайнятості (протокол від 08.05.2019 №24-2019) у зв’язку з тим, що залишкова очікувана вартість за відповідним предметом закупівлі після проведення відкритих торгів не перевищує вартісні межі, визначені у статті 2 Закону (підстава Лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.08.2017 № 3304-06/26774-06 «Щодо здійснення закупівель за окремими частинами предмета закупівлі (лотами)».
Джерело фінансування закупівлі Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-05-22
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.