Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
17.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Демонстраційна вітрина для зберігання і демонстрації книжкової продукції.
Виготовлена з ламінованого ДСП, в ній три стінки виготовлені з скла для можливості максимального кута огляду демонстрованих що зберігаються об'єктів. Нижня частина вітрини виконана з ДСП і скла і призначена для зберігання музейних експонатів з можливістю легкого і швидкого доступу до них. У вітрині з боків передбачено 8 скляних полиць для зберігання і демонстрації книжкової продукції у відкритому вигляді, а також 4 скляні полиці у центрі для демонстрації сувенірної продукції та інших музейних експонатів. Вітрина оснащена сучасними системами закривання, що дозволяє здійснювати легкий і безперешкодний доступ до матеріалів. Також ребра вітрини оснащені металоконструкцією, яка забезпечує додаткову міцність демонстраційного обладнання, підвищує граничну вагу збереження матеріалів, а також придає вітрині додаткову естетичну привабливість.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-04-08
open,belowThreshold
active
prozorro