Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
60.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
скріпки, скоби, кнопки, папір для друку, степлери, канцелярські ножі, папір для термографічного друку, кулькові ручки, маркери, олівці, коректори, канцелярські товари, папір А-4, планінг датов., штемпельна фарба, папір А-5, скотч 48*100, календар 2019 р., папки куточок А-4, біндер, блокнот для записів, зошит А 4 96 арк., ручка на кріжен., папка А-4 сегрегат., стріжень, файли А 4, швидкозшивачі пл., ватман А 4, лотки горизонт. пр., клей ПВА, ручка автомат, ручка масляна, планінг, фотопапір, чорнила, корзина для сміття, щоденник недатований 1.0 шт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-01-30
limited,reporting
active
prozorro