Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
72 417.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 11.10.2 - газ природний (для реалізації установам і організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів; для реалізації промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання, які є кінцевими споживачами; для власних потреб об’єктів, які знаходяться на балансі Покупця; для покриття (компенсації) обсягів негативного розбалансування газу; для виробничо-технологічних витрат та нормованих втрат; для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами; для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням; для виробництва теплової енергії, яка споживається релігійними організаціями; для подальшої реалізації населенню; для подальшої реалізації релігійним організаціям (крім обсягів, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності); для подальшої реалізації установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (у межах обсягів природного газу, що використовується як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню) (11 лотів)
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-03-30
Закупівля в одного учасника
Завершені з визначенням переможця
Енергетика, паливо, хімія

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.