Хто платив
Кому платив
Сума*
80.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія) – 2 лоти
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-01-10
limited,negotiation.quick
active
prozorro