Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
122.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Облаштування Валюхівського НГКР. Нове будівництво міжпромислового газопроводу-підключення від Валюхівської УКПГ на період проведення геолого-розвідувальних робіт для транспортування газу з північного напрямку групи родовищ (Тимофіївського НГКР, Куличихинського НГКР, Валюхівського НГКР, Новотроїцького НГКР, Зах.Новотроїцького НГКР) до газопроводів Глинсько-Розбишівський ГП-1 Ду500 Ру-5,5 МПа та ГП-2 Ду700 Ру-5,5 МПа» (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Мало-Побиванської, Сергіївської, Качанівської сільських рад Гадяцького району та Погарщинської сільської ради Лохвицького району Полтавської області). Інші витрати при будівництві
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-12-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.