Хто платив
Кому платив
Сума*
143.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
виделки, ложки, тарілки, стакани, каструлі 3006 штука
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-12-27
open,belowThreshold
active
prozorro