Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
15 885.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 25.21.2 - трубки, труби, трубопроводи та фітинги пластмасові: лот 1 - труби поліетиленові, фітинги поліетиленові для зварювання, колодязі оглядові - 47 найменувань; лот 2 - труби із полівінілхлориду, фітинги із полівінілхлориду, труба поліпропіленова двошарова гофрована з розтрубом для зовнішніх каналізаційних мереж, фітинги до труб поліпропіленових двошарових гофрованих з розтрубом для зовнішніх каналізаційних мереж, трубка гофрована пластикова типу ТГП - ЕТ, колодязі каналізаційні оглядові - 131 найменування; лот 3 - труби із поліпропілену, фітинги з поліпропілену, труби металопластикові, фітинги поліетиленові затискні - 241 найменування
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2012-02-22
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Товари, роботи, послуги