Хто платив
Кому платив
Сума*
72.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
принтер «Canon i-SENSYS LBP6030 (8468B001) + USB cable» 20 штука
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-12-03
open,belowThreshold
terminated
prozorro