Хто платив
Кому платив
Сума*
47.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
КОД ДК 021:2015-"15510000-6 Молоко та вершки" (Молоко та вершки) 3155 упаковка
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-11-29
open,belowThreshold
active
prozorro