Хто платив
Кому платив
Сума*
27.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Вимоги до закупівлі
«Науково-технічне упорядкування архівного фонду»
ДК 016:2010 91.01.1 Послуги бібліотек і архіві
(92510000-9 Послуги бібліотек і архівів)
Надаючи зазначену пропозицію Учасник погоджується з вимогами, які зазначені цим документом, проектом договору та іншими приєднаними документами.
Всі питання, що будуть виникати в Учасника до Замовника на етапі «Уточнення» задаються лише через функціонал електроного торгівельного майданчика.
Учасник має окремо ознайомитись з порядком та правилами подання пропозицій та проведення Аукціону.
Кваліфікаційні документи по розділу 2 надає Кандидат впродовж одного робочого дня після закінчення аукціону або відхилення попереднього кандидата.
Кваліфікаційні вимоги до виконавця робіт з науково-технічного упорядкування архівного фонду Комунальний навчальний заклад "Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій"
Комунальний навчальний заклад "Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій" далі (КМЦППК) є установою-джерелом комплектування Державного архіву м. Києва документами Національного архівного фонду.
Зазначені документи підлягають державному обліку і зберіганню, мають історичну цінність та є власністю держави.
Документи вносяться до Національного архівного фонду впорядкованими відповідно до вимог, встановлених Державною архівною службою України.
Звертаючи увагу на зазначений обсяг робіт Учасник має надати двох фахівців для надання послуг.
Враховуючи зазначене, до осіб, які будуть надавати послуги з науково-технічного упорядкування архівного фонду КМЦППК висуваються такі кваліфікаційні вимоги:
- досконале знання державної системи діловодства та стандартів уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації;
- вміле користування системою класифікації документів відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5 та Зведеної номенклатури справ КМЦППК;
- чітке дотримання встановлених вимог щодо порядку складення історичної довідки на фонд, описів справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, які після схвалення Експертною комісією КМЦППК подаються для схвалення та погодження Експертно-перевірною комісією Державного архіву м. Києва.
- досвід компанії з надання архівних та палітурних послуг не менше 10 років .
1. Базовий обсяг робіт наведено у окремому файлі – Додаток 1 архів.
2.На підтверження кваліфікації Учасник має надати:
2.1.Загальні відомості про учасника (надається окремим документом):
 повна назва (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (для фізичних осіб);
 юридична адреса, місцезнаходження;
 інформація про обслуговуючий (чі) банк (ки) та банківські реквізити;
 керівництво (прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон);
 копія паспорту (для фізичних осіб).
 Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичних осіб).
2.2. Копія виписки або витягу про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця, із зазначенням виду діяльності – «91.01.-Функціонування бібліотек і архівів».
2.3. Копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – для юридичних осіб (ЄДРПОУ) із зазначенням виду діяльності – «91.01 – Функціонування бібліотек і архівів». (Для фізичної особи - підприємця, вид діяльності, повинен бути зазначений у витягу (виписці) з ЄДР).
2.4. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (якщо є платником податку на додану вартість) або копія свідоцтва про сплату єдиного податку (якщо є платником єдиного податку).
2.5. Для підтвердження кількісних характеристик щодо виконаних договорів з науково-технічного упорядкування архівного фонду Учасник має надати довідку в довільній формі щодо переліку виконаних Договорів (не менше трьох з номерами телефонів компаній).
2.6. Для підтвердження стажу роботи фахівців за фахом (не менше однієї особи) Учасник повинен надати довідку у довільній формі, в якій зазначити Прізвище, Ім’я, По батькові особи, та стаж роботи за фахом. На підтвердження відомостей зазначених у довідці Учасник має надати копії документів, які підтверджують стаж роботи за фахом.
3. Перелік умов при яких пропозиція буде відхилена:
3.1. Перевищення вартості пропозиції надочікуваною вартістю;
3.2. Ненадання цінової пропозиції до моменту проведення Аукціону або пропонування неповного переліку Послуг. Учасник має надати вартість по кожній позиції.
3.3. Ненадання або надання не в повному обсязі кваліфікаційної інформації згідно із розділом 2 цього документу впродовж одного робочого дня після закінчення Аукціону або відхилення попереднього кандидата.
3.4. Стаж роботи компанії на ринку архівних послуг менше 10 років
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-11-21
open,belowThreshold
active
prozorro