Хто платив
Кому платив
Сума*
43.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Газонокосарка Husgvarna LC348VI 1 штука
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-11-21
limited,reporting
active
prozorro