Хто платив
Кому платив
Сума*
106.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Продавець зобов’язаний поставити Покупцю Товар, якість якого відповідає умовам, що визначені у Специфікації (Додатку №1 до договору).
Товар відвантажується в упаковці, що повинна захищати Товар від ушкоджень під час перевезення, а також під час вантажно-розвантажувальних робіт і зберігання в умовах закритого складу.
Продавець несе перед Покупцем відповідальність за псування Товару внаслідок неякісної чи неналежної тари й пакування. Упаковка Товару має відповідати діючим ДСТУ (ТУ) та вимогам для даного типу Товару. Продавець гарантує, що Товар не має недоліків та дефектів, що пов’язані із якістю матеріалів, з яких він (Товар) виготовляється та/або із технологією його (Товару) виробництва.
Продавець надає гарантію на Товар протягом 12 місяців за умови дотримання Покупцем правил експлуатації Товару. Гарантійний строк відраховується з моменту передачі Товару Покупцю.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-10-17
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.