Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
25.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Для облаштування кабінетів співробітників необхідне виготовлення офісних меблів (столів, шаф) різного розміру.1. Стіл офісний однотумбовий – 9 шт. Стіл комп"ютерний однотумбовий 1400 * 700 * 750 з 3-ма ящиками, верхній нішею, полкою для сумок приблизно 30см від полу, з висувною полицею для клавіатури, з пластиковою заглушкою в стільниці, царга максимально до підлоги, товщина столешні 26мм. Кромка ПВХ 2 мм. = 9 шт. Фурнітура Hettich, Конструкція , розміри і колір уточнюються. 2. Стіл офісний кутовий однотумбовий – 1 шт. Стіл кутовий однотумбовий 1500 * 1750 * 750 (одна тумба по 4 ящики), з пластиковою заглушкою в стільниці, царга максимально до підлоги, полка для сумок по довшій стороні стола приблизно 30см від полу, товщина столешні 26мм. Кромка ПВХ 2 мм. = 1 шт. Фурнітура Hettich,Колір ольха.Шафа для зберігання музейних документів (ВхШхГ 2100х1100х350) 1шт. Шафа офісна (ВхШхГ 2100х750х450) 1шт. Колір, конструкція і розміри уточнюються. Постачальник гарантує фіксовану ціну на меблі до кінця року. Гарантія на меблі 2 роки. Вимоги до учасників: 1. Учасникам необхідно надати скан-копії установчих документів, що підтверджують господарську діяльність, а також комерційну пропозицію (в довільній формі) із зазначенням орієнтовної ціни конкретного найменування товару. 2. Технічна частина повинна обов'язково містити інформацію щодо надання гарантійних зобов'язань 3. Довідка в довільній формі про наявність виробничих потужностей для виконання аналогічних робіт, кваліфікованих співробітників. 3. Доставка здійснюється за рахунок учасника (входить у вартість товару). Якщо доставка здійснюється кур'єрською службою, необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО ПОПЕРЕДИТИ ЗАМОВНИКА ЗА ОДИН РОБОЧИЙ ДЕНЬ ДО ДАТИ ПОСТАВКИ ТА НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДЕРЖАВНІ НОМЕРИ ТА ТИП КУЗОВУ АВТОМОБІЛЯ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕПУСТКИ НА В'ЇЗД АВТОТРАНСПОРТУ НА ТЕРИТОРІЮ ЗАМОВНИКА.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-09-17
open,belowThreshold
active
prozorro