Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
послуг по збиранню, перевезенню, зберіганню для подальшої утилізації або знешкодження відходів: відпрацьованої ртуті, приладів, які містять ртуть (у т. ч. люмінесцентних ламп), гальванічного виробництва, хімічних речовин, відпрацьованих нафтопродуктів (у т. ч. забруднених нафтопродуктами), відпрацьованих акумуляторів, фармацевтичних препаратів, упаковок та контейнерів, азбесту, фарб, барвників, активованого вугілля, полімерних матеріалів, гуми (у т. ч. зношених шин), відходів і брухту електричних та електронних вузлів, згідно НАКАЗУ Міністерства екології та природних ресурсів України про видачу та розширення ліцензій № 284 від 26.07.2017р. 1 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-09-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.