Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
300.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виконання робіт з корегування проектно-кошторисної документації (надалі ПКД) по об'єкту: «Нове будівництво тролейбусної лінії по вул. Лазурній та вул. Озерній у м. Миколаєві» та виконання функції замовника експертизи робочого проекту. Комплексні інженерно-геодезичні вишукування, Коригування ПКД стадія "РП", Експертиза проекту. Характеристика виду робіт: 1.Польові роботи: відшукання знаків полігонометрії по лінійним привязкам, прокладання ходів тахеометничних, нівелювання технічне,вишукування, складання опису споруд, 2 Камеральні роботи: збір і систематизація матеріалів і топографічних зйомок, мереж тріангуляції, трилатерації і полігопометрії, збір і сист. нівелірних маережкартографічне викреслювання топографічних планів і карт, складання планів підз та назем споруд (згідно Дод №3,4 договору).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-08-23
limited,reporting
active
prozorro