Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
169.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
(встановлення протипожежної сигналізації): системи пожежної сигналізації, системи мовленнєвого оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях спально-лікувального корпусу №1 та №2, адміністративно-господарських приміщеннях, пральні, гаражів Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки по вул. Шевченка, 33 в м.Тульчин 1 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-08-15
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.