Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
2 898.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Реалізація положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України № 559 від 25.05.2011 "Про містобудівний кадастр" в частині доопрацювання (модернізація) інформаційно-аналітичної системи містобудівної діяльності «Містобудівний кадастр м. Києва» (далі МІАС ЗМД) та її взаємодії з інформаційно-аналітичною системою «Управління майновим комплексом територіальної громади міста Києва» (далі ІАС «Майно»), що розробляється на виконання рішенням Київської міської ради від 02.07.2015 № 654/1518.
Існуючий програмний комплекс МІАС ЗМД, який введений в дослідну експлуатацію розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 22.03.2013 № 371 не взаємодіє з зовнішніми інформаційними ресурсами та не забезпечує автоматизації адміністративних послуг та внутрішніх процесів.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-08-07
open,aboveThresholdUA
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.