Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
285.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Місце поставки товару: КЛПУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" за адресами доставки: вул. Остапа Вишні, б.24, м. Краматорськ, Донецька область, 84331 та 87506, м. Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а (згідно п.4 розділу V та додатку 2 проекту договору, викладеному у Додатку №4 до Тендерної документації);
2. Обсяг поставки товару: згідно з Додатком №3;
3. Строк поставки товарів: протягом 10 (десяти) календарних днів з дати узгодження відповідної заявки від Замовника на отримання товару (згідно п. 1 розділу V проекту договору, викладеному у Додатку №4 до Тендерної документації).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-07-30
open,aboveThresholdUA
terminated
prozorro