Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
31.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
виготовлення проектно-кошторисної документації (надалі ПКД) «Реконструкція будівлі (для забезпечення інклюзивної форми навчання) МСШ МіПР «Академія дитячої творчості» по вул. Олійника, 36 у м. Миколаєві»(улаштування зовнішнього входу-виходу з прибудовою тамбур-шлюзу з козирьком з 1-го поверху прибудови ліфту; улаштування зовнішнього пандусу нормативних габаритів для пересування маломобільних груп населення; благоустрій території з вимощенням ФЕМ плиткою території; улаштування транзитного водовідведення зливових стоків;оздоблення цоколю КПП та улаштування ганку; актуалізація диспечерського обладнання.)

Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-07-13
limited,reporting
active
prozorro