Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
47.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги пов'язані з видаленням небезпечних та інших відходів (збирання, транспортування, видалення, утилізація та інше) для об’єктів ВРТП "УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС" Згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі "Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги пов'язані з видаленням небезпечних та інших відходів (збирання, транспортування, видалення, утилізація та інше) для об’єктів ВРТП "УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС")" Дана закупівля здійснюється у відповідності до UA-P-2018-01-02-001402-b. Обсяг надання послуг: згідно технічного завдання, на 7 (семи) об'єктах Замовника. Контактні особи замовника: Червюк Олена Дмитрівна, провідний інженер КСПНУ дільниці КН ГПА, тел.(044) 406-33-32, факс (044) 406-33-30, chervyuk-ed@utg.ua.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-07-09
open,aboveThresholdUA
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.