Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
поточний ремонт УЗ головки (4 см) апарату ультразвукової терапії ВТL-5000
ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ НА ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ

1. В медичному закладі необхідно виконати ремонт УЗ головки (4 см) апарата ультразвукової терапії ВТL-5000 (зав.№ 5000-0385925, 2007 року випуску).
2. Якісно поставленим товаром/послугою вважається такий товар/послуга який відповідає вимогам, що звичайно ставиться до товару/послуги відповідного характеру.
3. Гарантійний термін на надані послуги становить не менше шести (6) місяців з моменту підписання Сторонами акту наданих послуг.
4. Послуга надається фірмою та інженерами, що мають відповідні дозвільні документи у випадках передбачених законодавством (наприклад ліцензія, сертифікат, дозвіл).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-06-25
open,belowThreshold
active
prozorro