Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
642.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
обсяг надання послуг: відповідно до загальних технічних вимог щодо надання послуг за темою: «Доопрацювання (проточка) діафрагм робочих лопаток 3-ї ступені РНТ-1 ТГ енергоблоку №1; РНТ-1, РНТ-3
ТГ енергоблоку №2» а саме:
Доопрацювання (проточка) діафрагм робочих лопаток 3-ї ступені РНТ-1 ТГ енергоблоку №1; РНТ-1, РНТ-3 ТГ енергоблоку №2 є частиною технологічного процесу під час заміни робочих лопаток. Роботи із заміни робочих лопаток виконуються відповідно до Б–53200ИМ/версія – 01 «Инструкция по замене робочих лопаток третьей ступени низького давления турбин К-1000-60/1500 Южно-Украинской АЭС лопатками новой конструкции», яка була розроблена ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Турбоенергосервіс».
Разом із комплектом робочих лопаток для кожної ступені на ЮУАЕС поставляється козирок (кресл. Б-522-65-10СБ) з надбандажними ущільненнями.
Для встановлення нового козирку необхідно зрізати старий та виконати механічну обробку діафрагми (кресл.Б-562-64). Механічне доопрацювання діафрагм виконується на карусельному верстаті планшайба якого становить не менш 4,5 метри. Зовнішній діаметр діафрагми 4160 мм. Після механічної обробки новий козирок встановлюється на діафрагму.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-04-13
limited,negotiation
terminated
prozorro