Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
16.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Продуктові набори для ветеранів війни та праці Шевченківського району м. Києва. Перелік: гречка - 1 кг; олія соняшникова - 1 л; молоко згущене - 1 б; консерва рибна - 1 б (240г); цукор - 1 кг; чай - 1 пачка (25 пакетиків в упаковці); печиво - 1 пачка (185 г); пакет типу петля (міцний пакет з міцними ручками для фасування набору), розфасовка товару по пакетах, в кожен пакет по 1-омунайменуванню різновидності товару. Кожен окремий товар має бути упакований Виробником товару в упаковці Виробника. Орієнтовна ціна 1-ого набору 200 грн., в т.ч. доставка та вигруз товару в управління. Доставка 60 наборів за адресою м. Київ, вулиця Ярославів Вал 14 Б; 87 наборів за адресою м. Київ, проспект Перемоги 5. Доставка 03.05.2018 до 13-00.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-05-02
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.