Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
99.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Надання послуги з монтажну та пусконалагоджувальні роботи системи автоматичної пожежної сигналізації в діючому приміщенні медичного закладу за адресою вул. Митрополита А. Шептицького, 5. В вартість закупівлі входить залучення представника третьої сторони з наявністю кваліфікаційного сертифіката відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), для перевірки на відповідність змонтованих систем СПЗ , який є інспекційним органом згідно ДСТУ ІSO/IEC 17020 (ДБН В.2.5-2014) .

Якісно поставленим товаром/послуги вважається такий товар/послуга, якій відповідає вимогам, що звичайно ставляться до товару/послуг відповідного характеру.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-04-17
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.