Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
126.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Здійснювати матеріально-технічне забезпечення діяльності Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
2. Надавати підтримку у проведенні заходів ініційованих Громадською радою при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
3. Здійснювати організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-03-15
open,belowThreshold
active
prozorro