Хто платив
Кому платив
Сума*
47.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Товар не повинен містити небезпечні для організму речовини.
2. Строк придатності товару на момент поставки повинен становити не менше 75% від загального терміну зберігання.
3. Доставка продукції повинна проводитися спеціалізованим автотранспортом згідно з правилами перевезення продовольчих продуктів.
4. Постачальник повинен надавати при поставці кожної партії заявленого товару у заявці:
- накладна на товар;
- копії супровідної документації (сертифікат якості (відповідності) підприємства-виробника або ін.. документ якій підтверджує якість товару) згідно вимог діючого законодавства.
- завірені копії санітарних документів на транспорт;
- завірені копії санітарної книжки водія.
Копії документів мають бути засвідченні печаткою Постачальника, підписом уповноваженої особи та мати надпис «згідно з оригіналом».
5. Доставка товару здійснюється за адресою Покупця: м. Київ, вул. Верховинна, 69, Київський міський клінічний онкологічний центр склад харчоблока до 14-00 години.
6. Приймання товару по якості, комплектності і кількості здійснюється уповноваженими представниками обох Сторін.
7. Якщо замовлена партія або частина партії товару при перевірці виявиться неякісною, з пошкодженою упаковкою або такою, що не відповідає умовам технічних вимог, неякісний товар повертається Замовником Постачальнику за умови підписання представниками обох сторін «Акту виявлених пошкоджень». Акт підписується протягом 2-х годин з моменту поставки неякісного товару.
8. Постачальник зобов'язаний замінити неякісний товар на протязі одного дня з дати підписання «Акту виявлених пошкоджень». Всі витрати, пов'язані з заміною товару неналежної якості (транспортні витрати та ін.), несе Постачальник.
9. Розвантаження товару здійснюється силами та за рахунок Постачальника по заявці Покупця на склад харчоблоку.
10. Первинне підвищення ціни на 10 % від попередньої вартості за одиницю Товару може бути здійснено не раніше ніж через 60 календарних днів з дати підписання договору, далі ціна за одиницю товару може збільшуватися не частіше ніж один раз на місяць.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-02-26
open,belowThreshold
active
prozorro