Хто платив
Кому платив
Сума*
24.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
М'ясо свинини(без шкіри та сала), свіже чи охолоджене, повинно відповідати вимогам якості діючих державних стандартів (ДСТУ, ТУ) на території України. Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів. На розрізі м'ясо не липке. Консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів порубана великими шматками. М'ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок. Cвинина повинна відвантажуватися в упакуванні/тарі, яка відповідає характеру товару, що постачається, і забезпечує його повне збереження від всякого роду ушкоджень, псування і т.п. на період поставки та зберігання на протязі терміну придатності.
Печінка свійської птиці за зовнішним виглядом чиста без кров’яних згустків, залишків лімфатичних вузлів, зв’язок, жиру, патологічних змін, без сторонніх запахів. Колір коричневий або червоно-коричневий. Відповідність державним стандартам України або технічним умовам виробника. Без синтетичних барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, підсолоджувачів, консервантів, ГМО. Якість відповідає ДСТУ або ТУ і підтверджуватися сертифікатами якості або декларацією виробника, висновками державної санітарно – епідеміологічної експертизи.
Кожна партія товару має супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження, безпечність і якість; ґатунок, категорію, дату виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання (для продуктів, що швидко псуються, термін реалізації, час виготовлення позначається у годинах).
Філе курчат бройлерних свіже чи охолоджене, без кісток та хрящів, знекровлене, природного кольору, запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів; не липке, зовнішня поверхня суха, не завітрена, без льодяної глазурі та снігу. Якість відповідає ГОСТу, ДСТУ або ТУ і підтверджуватися сертифікатами якості або декларацією виробника, висновками державної санітарно – епідеміологічної експертизи.
Фасування в контейнерах з харчової пластмаси.
Кожна партія товару має супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження, безпечність і якість; ґатунок, категорію, дату виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання (для продуктів, що швидко псуються термін реалізації, час виготовлення позначається у годинах).
Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки (не менше, ніж) 90%

Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-02-14
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.