Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
60.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Плоди фруктів повинні бути непошкоджені, доброякісні, чисті,без будь-якого сторонього запаху і смаку. Без ГМО, відповідають вимогам діючим сан.зак. України ДСТУ, ГОСТ. Фасування яке відповідає характеру та захищає від пошкодження при транспортуванні.

Капуста качанна пізньостиглих сортів. Головки свіжі, щільні, цілі, без гнилі та сухого листя, чисті, цілком сформовані, непророслі, без пошкоджень с/г шкідниками. Вага капусти не менше 2 кг. Розфасована в сітки 25-30 кг. Урожай 2017 року

Коренеплоди моркви повинні бути свіжі, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості, типових для даного сорту форми і забарвлення, з довжиною бадилля не більше 1 см або без бадилля, але без ознак загнивання у ділянці входження бадилля у коренеплід. Запах і смак властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Вага морквини не менше 200 грам. Урожай 2017 року.

Коренеплоди буряка повинні бути чисті, свіжі, без цвілі, не в’ялі, не тріснуті, не мати зайвої зовнішньої вологості, без пошкоджень с/г шкідниками та механічних пошкоджень, вагою не менше 200-300 грамів, не мати зайвої зовнішньої вологи, мати хорошу лежкість. Розфасована в сітки по 15 – 20 кг. Урожай 2017 року

Цибулини, визрілі, цілі, сухі, з добре висушеними верхніми лусочками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно, не пошкоджені с/г шкідниками і хворобами, без механічних пошкоджень і сортової домішки, без стрілок, добре закритими лусками, без сухих корінців, непорослі. Вагою не менше 100-150 грамів. Розфасована в сітки по 15-20 кг. Урожай 2017 року.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-02-12
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.