Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4 220.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Переговорна процедура закупівлі була обрана у зв"язку з відсутністю конкуренції на зазначений товар, який може бути поставлений тільки певним виконавцем за регульованим тарифом, за відсутності при цьому альтернативи. 11 об"єктів КП "Міський тролейбус", розташовані на території, яка входить до території ліцензійної діяльності ТОВ "ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ", встановленої відповідною постановою НКРЕ. Точка продажу електричної енергії - межа балансової належності, на якій відбувається перехід права власності на електричну енергію визначена актами розмежування балансової належності електромереж. Тому постачання на точці продажу електричної енергії може бути здійснено лише певним постачальником - ТОВ "ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ". 25 об"єктів розташовані на території, яка входить до території ліцензійної діяльності ПАТ " ДТЕК ДНІПРОБЛЕНЕРГО". Точка продажу електричної енергії - межа балансвої належності, на якій відбувається перехід права влвсності на електричну енергію визначена актами розмежування балансої належності електромереж. Тому постачання на точці продажу електричної енергії може бути здійснено лише певним постачальником ПАТ "ДТЕК ДНІПРОБЛЕНЕРГО"
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2018-01-22
limited,negotiation
active
prozorro