Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
13.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Захищений носій ключової інформації «ЕФІТ КЕЙ», або еквівалент. Кількість: 25 шт. Умови оплати: оплата здійснюється протягом десяти днів по факту надання послуг при наявності фінансування, а у разі затримки фінансування - протягом десяти банківських днів з дати отримання цільового бюджетного фінансування на свій реєстраційний рахунок. Період поставки/виконання робіт/надання послуг: на протязі 10 днів з моменту підписання договору. Адреса доставки/виконання робіт : вул. Богдана Хмельницького, 24. Відповідальна особа: Єрмолов Сергій Миколайович, телефон 234-12-21.
,
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2017-08-14
open,belowThreshold
active
prozorro