Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
136.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Підрядник повинен надати Замовнику послуги, якість яких відповідає «Правилам утримання житлових будинків та прибудинкової території», затвердженим Наказом Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 року № 76, а також іншим державним нормативам, нормам і правилам. При виконанні обов’язків та послуг по договору, сторони зобов’язуються керуватися: Конституцією України, Господарським Кодексом України, Цивільним Кодексом України, «Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд комунальної власності», затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу від 21.08.2004 року № 150 та «Правил утримання жилих будинків та прибудинкової території», затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 року № 76, а також іншими нормативно-правовими актами, які регулюють відносини у сфері утримання та ремонту приміщень, будинків і споруд.
2.2. Гарантійний термін якості наданих послуг становить – 2 роки.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2017-06-08
limited,reporting
active
prozorro